Mérnök – üzletkötő

Főállás Rubin itt: Értékesítés / Kereskedelem Küldés emailben
  • Megosztás:

Információk

Cégünk energiamenedzsment szolgáltatásaihoz, és az ehhez kapcsolódó termékeinek értékesítésére keres munkatársakat B2B mérnök-értékesítő munkakörbe.

Feladatok:

Árajánlatok készítése, kapcsolattartás meglévő partnerekkel, új vevők felkeresése
Új üzleti lehetőségek feltérképezése, igények felmérése
Ajánlatok kidolgozása, tárgyalások lebonyolítása, helyszíni felmérés
Az értékesítési interakciókból származó információk rögzítése a vállalati CRM rendszerben

Elvárások:

3-5 év tapasztalat B2B értékesítési területen
Műszaki végzettség (lehetőleg: BSc vagy MSc villamos vagy gépészeti területen)
Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
Sikerorientált, megnyerő személyiség

Előnyt jelent:

Energetikai területen szerzett ismeretek
Nagyvállalati értékesítési előélet, előadói, prezentációs tapasztalat
Angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

Vonzó alapjövedelem, béren kívüli juttatások
Robbanásszerűen fejlődő piac
Laptop, mobiltelefon
Fiatalos csapat, inspiráló környezet
Nagyfokú önállóság, komoly szakmai kihívások, szakmai fejlődési lehetőségek
Rugalmas munkaidő
Kerékpárbarát munkahely

További részletek és jelentkezés:
www.rubin.hu weboldalon.
Egressy út 21

Állások, amik érdekelhetnek