Információk

Amit kínálunk:

Hosszútávra szóló munkalehetőség, biztos háttér egy dinamikus cégnél

  • Juttatási csomag: Cafetéria: br 26.900 Ft/hó, lojalitás bónusz: br 20.000 Ft/hó
  • Bejárás támogatás: gépkocsi esetén: 15Ft/km, tömegközlekedés esetén: 86%
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Teljes mértékben bejelentett munkaviszony
  • Havi túlóra kifizetés

Feladatok:

  • Mérési leírások készítése, eredmények összesítése
  • Mérés kézi mérőeszközökkel
  • 3D- mérőgép kezelése, programozása
  • Üzemi folyamatok ellenőrzése
  • Mérési jegyzőkönyv vezetése, dokumentáció naprakészen tartása

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Műszaki rajzok olvasásában nagy tapasztalat
  • MS Office magabiztos kezelése (Excel, Word, Outlook)
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Precíz pontos munkavégzés, rugalmasság

Amennyiben a hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, várjuk önéletrajzát a hr@qprt.hu email címre.

Érdeklődni lehet a +36 30/266 – 4549 ingyenesen hívható telefonszámon.

Állások, amik érdekelhetnek