Leendő villanyszerelő munkatársunkat keressük

Főállás Alarm-vill Bt. itt: Építőipar / Ingatlan Küldés emailben

Információk

2004 óta működő villanyszerelő vállalkozásunkhoz az Alarm-vill Bt-hez létszámbővítés céljából hosszútávra megbízható villanyszerelő munkatársunkat keressük.

Olyan szakembert keresünk, aki munkájára igényes és önállóan képes a rábízott feladatokat elvégezni. Cserébe hosszútávú, bejelentett, teljes munkaidős foglalkoztatást, valamint tapasztalat és teljesítmény alapján korrekt fizetést biztosítunk.

Munkavégzés helye: Nyíregyháza és környéke.

Te vagy a mi emberünk, ha

  • Fontos számodra, az értéket teremtő, minőségi munkavégzésre való elkötelezettség
  • Jó műszaki érzékkel párosuló szakirányú végzettséggel rendelkezel
  • Nyitott vagy az újszerű megoldásokra és felelősségteljes döntéseket tudsz hozni

Leendő feladataid, munkáid

  • Újonnan épülő/meglévő lakossági és ipari épületek villanyszerelésével járó feladatokban való részvétel
  • Leendő/meglévő partnereink vagyonvédelmi rendszereinek telepítése/karbantartása

Munkád elismeréseként kapod

  • Versenyképes bérezés, mely mindig időben érkezik
  • Hosszútávú, bejelentett, teljes munkaidős foglalkoztatás, stabil vállalati háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség és előrelépés

Jelentkezni az allas@alarm-vill.hu email címre küldött önéletrajzzal lehet.

Állások, amik érdekelhetnek