Lakatos stabil, piacvezető, magyar tulajdonú vállalatnál

Főállás Eleven Kft. itt: Építőipar / Ingatlan Küldés emailben
  • Megosztás:

Információk

Főbb feladatok, munkák:

  • Napi karbantartások, lakatos feladatok elvégzése
  • Vizi csúszdák összeállítása, szerelése, karbantartása
  • Tervezett karbantartások elvégzése

Elvárások:

  • Épületlakatos/géplakatos/szerkezetszerelési tapasztalat
  • Műszaki rajz olvasásában szerzett tapasztalat
  • Gyakorlatias gondolkodás
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Munkagépkezelői jogosultság előnyt jelent
  • Legalább “B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem,
  • Stabil háttér,
  • Innovatív, fiatalos csapat
  • Fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye:

  • Budapesti telephelyünkön
  • Helyszíni telepítéseken

Egyéb, az álláshoz tartozó információk:

  • Munkaviszony: Határozatlan
  • Munkaidő: Teljes
  • Munkába lépés napja: megállapodás szerint

Várjuk jelentkezését az et@eleven11.hu e-mail címre fényképes önéletrajz és nettó bérigény megküldésével.

A jelentkezéssel elfogadja az álláspályáztatással kapcsolatos adatvédelmi szabályzatunkat.

Állások, amik érdekelhetnek