Követeléskezelő

Főállás Bauer and Berger itt: Adminisztráció / Irodai munka Küldés emailben
  • Megosztás:

Információk

A Bauer&Berger Faktoring Zrt. követeléskezelési munkatársat keres

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

    • Lakossági követeléskezelési eljárások lebonyolítása
    • A követeléskezelési eljárásokban a képviselet ellátása
    • Követelés állomány folyamatos kezelése
    • A döntést igénylő ügyek döntéshozó számára való előkészítése; előterjesztés és javaslattétel
    • Végrehajtási ügyek teljes körű intézése
    • Pénzügyi tételek rögzítése;
    • Hivatalos szervekkel való kapcsolattartás (Végrehajtó, Bíróság, Földhivatal)
    • Adminisztráció

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

    • Középfokú végzettség
    • Kiemelkedő kommunikációs készség szóban és írásban;
    • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (különösen: Word, Excel);
    • Pontos, precíz munkavégzés;
    • Monotónia-tűrés;
    • Eredményorientált szemlélet;
    • Csapatszellem.
    • Nagyfokú munkabírás és terhelhetőség

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

    • Követeléskezelésben, végrehajtásban vagy jogi eljárásokban szerzett szakmai tapasztalat
    • Végrehajtói irodában, vagy faktorcégnél szerzett több éves gyakorlat

AMIT KÍNÁLUNK:

    • Modern irodai infrastruktúra
    • Versenyképes jövedelem
    • Azonnali munkakezdés
    • Hosszú távú munkalehetőség

A munkavégzés helye: Budapest I. kerület.

Az önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk:

rita.baranyai@bauerandberger.hu

Állások, amik érdekelhetnek