Konfekcionáló

Főállás manitoxkft itt: Fizikai munka / Segédmunka Küldés emailben
  • Megosztás:

Információk

Jelentkezz csapatunkba konfekcionáló munkatársnak!

Szorgalmas munkádért, a megbecsülésen túl, az alábbi juttatási csomagot kapod:

  • 180.000 Ft-os besorolási bér + műszakpótlék,
  • 12 órás folytonos munkarend, 2 nappalos, 2 éjszakás műszak után 4 nap pihenő,
  • Előre lépési lehetőség, amit anyagilag is elismerünk
  • Támogatjuk a munkába járásod,
  • Kényelmes munkaruházatot biztosítunk
  • Évi két alkalommal közösségi programokat szervezünk
  • Mozgóbér

Ahhoz, hogy csapatunkba kerülj, a következőket kérjük tőled:

  • minimum szakmunkás végzettség

Előnyt jelent:

  • OKJ-s targoncás bizonyítvány
  • szakközépiskolai érettségi, vagy magasabb végzettség
  • műszakos munkarendben szerzett tapasztalat
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Ha felvételt nyersz, ezek a feladatok várnak rád:

  • a legyártott félkész fólia azonos méretűre szabása, konfekcionálása,
  • csomagolási folyamat: igény szerinti címkézés, dobozolás, egyedi csomagolás, majd a kész termék raklapra helyezése a szállításhoz.

Munkavégzés helye:
– Mindössze 5 percnyi autózásra Tiszaújvárostól, a Manitox Kft. kesznyéteni telephelyén

Ne aggódj, ha még nem dolgoztál hasonló munkakörben, vagy ha pályakezdő vagy, majd mi betanítunk, de ilyen pozícióban szerzett gyakorlat (gépbeállítás is) előnyt jelent!

Várjuk részletes szakmai önéletrajzod a hr@manitox.hu e-mail címre!

Állások, amik érdekelhetnek