Kézi öntő Mohácson

Főállás Viapan Dologidő Kft. itt: Fizikai munka / Segédmunka Küldés emailben
  • Megosztás:

Információk

Mohácsi alumíniumöntödébe keresünk munkatársakat betanított munkára, hosszú távra.

Feladatok:
Elsősorban autóalkatrészek előállításával foglalkozó partnerünkhöz keresünk munkatársakat, akiknek a feladata alumínium kezdeti megformálása. A felhevített alumíniumot kell különböző formákba önteni egy kézi öntő segítségével.

Juttatások:
-céges buszjárat Baranya több pontjáról (Birján, Belvárdgyula, Szederkény, Versend, Szajk, Babarc, Gordisa, Alsószentmárton, Egyházasharaszti, Siklósnagyfalu, Beremend, Magyarbóly, Lippó, Majs, Sátorhely, Kölked)
-munkaruha, munkavédelmi eszközök
-munkaeszközök
-műszakpótlék
-cafeteria
-bónuszok (jelenléti- és teljesítménybónusz akár az első hónaptól!)
-korlátozott számban szállás is biztosított!

Elvárások:
-8 általános iskolai végzettség
-tapasztalat, előképzettség nem szükséges
-teherbírás, monotontűrés
-orvosi alkalmassági vizsgálat

Fontos információk:
-munkavégzés helye: Mohács
-három műszakos munkavégzés

Munkavégzés hétfőtől péntekig, szombati munkavégzés nem jellemző

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a hirdetésnél vagy a kezionto@dologido.hrszoftver.hu címen. Kérdés esetén hívja a 06-20/374 5232-es telefonszámot, vagy személyesen is érdeklődhet a Pécs, Rákóczi út 17. szám alatti irodánkban (Fészek irodaház, a Zsolnay körforgalom mellett).

Állások, amik érdekelhetnek