KERESKEDELMI ELŐADÓ

Főállás VIALE Kft. itt: Adminisztráció / Irodai munka Küldés emailben
  • Megosztás:

Információk

Beszerzéstől az értékesítésig terjedő adminisztrációs feladatok ellátására keressük

munkatársunkat.

Várjuk a jelentkezésedet, ha gondot okoz a korán kelés 😊, mi a 10:00-18:00 óráig nyitva tartó ékszerüzleteink és az AranyDiszkont Webáruházunkon folytatott értékesítések gazdasági, kereskedelmi és ügyviteli hátterét biztosítjuk.

Napi rutin feladataid:

A készletgazdálkodás, a forgalmi adatok vezetése, különböző kimutatások elkészítése, valamint weboldalunk háttereként címiratok, jótállási jegyek, számlák, statisztikák készítése, a postai csomagok nyomon követése és az időközi leltár

Kiemelten fontos az összehangolt munka a budapesti és szegedi üzletvezetőinkkel, illetve a gazdasági- és irodavezetőnkkel.

Készen állsz, hogy megismerj Bennünket?

Mi az információt és a szakmai hátteret biztosítjuk, tőled az érdeklődést, nyitottságot és a pontosságot várjuk!

Te vagy a jelöltünk, ha:

  • legalább középfokú közgazdasági vagy kereskedelmi végzettséggel rendelkezz,
  • kereskedelmi ügyvitel területén szerzett tapasztalatod legyen, amit alkalmazni tudsz,
  • magas szinten tudd használni az EXCEL táblázatot,
  • erős felhasználói szintű számítógépes ismereted van, (office programok, Mozzilla Thunderbird, Trello, Skype, UNAS admin…stb.)
  • rendszerben gondolkodj és a feladatok közötti összefügéseket átlásd,
  • jól bírd a terhelést és szívesen dolgozz csapatban
  • szakmai tudásodon kívül a Kölcsönös szimpátia, egymás elfogadása szükséges, mert mi együtt dolgozunk, nem egymás mellett! Nemtől és kortól független a várakozásunk. Jelentkezz, ha magadra ismersz!
  • A munkakör teljes munkaidős állásban (8 óra) tölthető be.
  • A könnyű és gyors betanulásban segítségedre leszünk, ha az elképzeléseinknek megfelelsz.
  • A betanulást követően kiemelten honoráljuk a befektetett energiádat és az extrán elvégzett munkát.
  • Jövedelmen kívüli széleskörű, személyre szabott juttatásokat tudunk nyújtani a pontos időben teljesített fizetés kiegészítéseként.
  • Teljes betekintést nyersz egy ékszerkereskedelmi cég működésébe.
  • A kényelmes és kreatív munkát segítve, egy technikailag jól felszerelt, igényes, klimatizált és fűtött irodai körülmények között dolgozhatsz (pl.: dupla monitoros munkaállomások, melyhez laptop is tartozik, nagy teljesítményű nyomtatók és nyomdagép) a belvárosban.

Ismerkedj meg velünk a céginformáción, illetve a weboldalunkon keresztül. https://aranydiszkont.hu/

Küldd el szakmai önéletrajzodat, melyben lehetőségünk lesz megismerni Téged. Feltételeknek nem megfelelő pályázatokra nem áll módunkba válaszolni.

Amennyiben meggyőztél Bennünket, és a felsorolt elvárásoknak megfelelsz, felvesszük Veled a kapcsolatot.

Állások, amik érdekelhetnek