Kereskedelmi asszisztens

Főállás Eleven Kft. itt: Értékesítés / Kereskedelem Küldés emailben
  • Megosztás:

Információk

Főbb feladatok, munkák:

  • A bejövő igényeket, megrendeléseket feldolgozza,
  • Napi kapcsolatot tart meglévő ügyfeleinkkel,
  • Megszervezi, előkészíti a tárgyalásokat
  • Ellátja a kapcsolódó adminisztratív feladatokat

Elvárások:

  • Középfokú végzettség,
  • Nagyon jó kommunikációs készség,
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete (a napi szintű munkavégzéshez szükséges; nem nyelvvizsga bizonyítvány, hanem valós nyelvtudás szükséges)
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete
  • “B” kategóriás jogosítvány
  • Rendszerszemlélet, jó szervezőkészség
  • Precíz, önálló, proaktív munkavégzés képessége

Munkavégzés helye:

  • Budapesti telephelyünk (1037  Budapest, Törökkő utca 5-7.)

Amit kínálunk:

  • Innovatív, fiatalos csapat
  • Stabil vállalati háttér, felkészült munkatársak
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem

Egyéb, az álláshoz tartozó információk:

  • Munkaviszony: Határozatlan
  • Munkaidő: Teljes
  • Munkába lépés napja: megállapodás szerint

Várjuk jelentkezését az et@eleven11.hu e-mail címre fényképes önéletrajz és motivációs levél megküldésével.

A jelentkezéssel elfogadja az álláspályáztatással kapcsolatos adatvédelmi szabályzatunkat.

Állások, amik érdekelhetnek