Karosszéria lakatos – Békéscsaba

Főállás Autó Univerzál Kft. itt: Szakmunka Küldés emailben
  • Megosztás:

Információk

Társaságunk, az AUTÓ UNIVERZÁL KFT. a DAKK cégcsoport tagjaként a dél-alföldi régió legnagyobb busz, teherautó, kamion és személyautó javító bázisa, BÉKÉSCSABAI csapatába az alábbi pozícióba keres új munkatársat:

KAROSSZÉRIA LAKATOS

Feladatok:

A javításra átvett karambolos gépjárművek javítása, típusismeret megszerzése

* Autóbuszok műszaki vizsgára való felkészítése, vázszerkezet javítása

Elvárások:

* Karosszérialakatos vagy géplakatos végzettség

* Felhasználói szintű számítógépkezelő ismeretek

* Együttműködő, csapatjátékos, önálló, megbízható, precíz, pontos

* Jó kapcsolattartó, kommunikációs és probléma megoldó készség

Előny:

Hegesztő vagy minősített hegesztő végzettség

Karosszéria, vázszerkezet javításában szerzett tapasztalat

Emelőgép kezelő végzettség

Targoncavezetői jogosítvány

„B”, „C”, „D”, „E” kategóriás jogosítvány

Tanulási hajlandóság

Amit kínálunk:

Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások, dolgozói kedvezmények, sport és szabadidős programok;

Teljes munkaidő, határozatlan idejű jogviszony

Hosszú távú biztos munkalehetőség, színvonalas munkakörnyezet, családias, vidám légkör;

Szakmai fejlődési és továbbképzési lehetőség, kihívásokkal teli, változatos munkakör.

Munkavégzés helye: Békéscsaba

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a allas@auto-univerzal.hu email címre.

Állások, amik érdekelhetnek