Karbantartó munkatársat keresünk

Főállás Cordon Eletronics Kft. itt: Gyártás / Termelés / Mérnök Küldés emailben
  • Megosztás:

Állás részletei

Információk

Elektronikai termékek javításával foglalkozó újpesti székhelyű cég munkatársat keres Karbantartó munkakörbe.

Feladatok:

  • Kisebb mechanikus karbantartási feladatok elvégzése.
  • Üzem területén található kisfeszültségű hálózat folyamatos karbantartása/ellenőrzése,
  • Valamint fejlesztési javaslatok készítése, kivitelezése.

Elvárások:

  • Kisfeszültségű hálózatok karbantartásában szerzett 1-3 éves tapasztalat,
  • Érintésvédelmi ismeretek,
  • Kis- és középvállalati infrastruktúra ismerete,
  • Villanyszerelői vagy erősáramú technikusi végzettség.
  • ESD környezet ismerete előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • 8 órás munkavégzés
  • Fiatalos légkör

Jelentkezését, bérigény megjelölésével az allas@cordongroup.hu e-mail címre várjuk.

Tárgyban kérjük jelölje meg a betölteni kívánt pozíciót.

Állások, amik érdekelhetnek