Információk

Szabad hétvégékre és elismerésre vágysz?

Mechanikus karbantartó munkatársunkat keresünk!

Szorgalmas munkádért, a megbecsülésen túl, az alábbi juttatási csomagban részesülsz:

  • Bruttó 300.000 Ft-os besorolási bér
  • Állandó délelőttös munkarend 7.45-től 16.05-ig,
  • Támogatjuk munkába járásod,
  • Éves bónusz maximum 250.000 Ft értékben
  • Kényelmes munkaruházatot biztosítunk
  • Évi két alkalommal közösségi programokat szervezünk
  • Mozgóbér

 Ahhoz, hogy csapatunkba kerülj, a következőket kérjük tőled:

  • fémipari szakma (gépszerelő, géplakatos, gépész)
  • releváns munkavégzés a területen az utóbbi 1 évben.

Előnyt jelent:

  • Releváns szakmai tapasztalat az utóbbi 3 évben
  • Technikum és/vagy érettségi előnyt jelent,
  • Alkalmazott angol nyelvtudás

Ha felvételt nyersz, ezek a feladatok várnak rád:

  • a fóliafúvó extruderek, konfekcionáló gépek és egyéb berendezések beállításainak megismerése, majd gondoskodni a gépek üzembiztos állapotáról,
  • az üzemmenet közben jelentkező hibák sürgős elhárítása,
  • a tervezett felújítási, illetve karbantartási munkák elvégzése,
  • az új és használt berendezések beüzemelésében való aktív közreműködés.

Munkavégzés helye:
– Mindössze 5 percnyi autózásra Tiszaújvárostól, a Manitox Kft. kesznyéteni telephelyén

Várjuk részletes szakmai önéletrajzod a hr@manitox.hu e-mail címre!

Állások, amik érdekelhetnek