Junior Könyvelőt keresünk Békásmegyerre!

Főállás Bekas Allashirdetes itt: Pénzügy / Számvitel / Menedzsment Küldés emailben
  • Megosztás:

Állás részletei

Információk

Magyarország piacvezető cukrász, sütőipari és gasztronómiai nagykereskedése
budapesti csapatának bővítéséhez keres:

Junior Könyvelőt

Feladatok:

  • Pénzügyi nyilvántartások vezetése;
  • Bejövő számlák könyvelése;
  • Zárási/egyeztetési feladatokban való aktív részvétel;
  • Pénzügyi jelentések készítése;
  • Aktív részvétel a gazdasági folyamatok szabályozásnak megfelelő működtetésében, illetve azok kialakításában.

Elvárások:

  • Naprakész, friss tudás (pályakezdők jelentkezését is várjuk)
  • 0,5-1 év szakmai gyakorlat
  • Rendkívüli pontosság
  • Erős excel ismeret (teszt formájában vizsgáljuk)
  • Párhuzamos munkavégzésre való képesség
  • Magas szintű szakmai támogatásra való hajlandóság
  • Ügyfélközpontú kommunikáció
  • Hatékony közreműködés az osztály többi munkatársával

Előny:

  • Felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Készpénz cafeteria
  • Erzsébet utalvány
  • SZÉP kártya
  • Vitaminpénz
  • Dolgozói vásárlás
  • Stabil vállalati háttér

Jelentkezni az allashirdetes@bekaskft.hu e-mail címen lehet. Visszajelzést azon pályázóknak tudunk adni, akiket felvételi beszélgetésre hívunk. Megértésüket köszönjük!

Állások, amik érdekelhetnek