Információk

Cég neve: KÉSZ Zrt.
Hely: Hungary | Budapest
Feladatok és tevékenységek
  • Közreműködés teljes körű könyvelői és összetett számviteli feladatok ellátásában, részfolyamatok könyvelése
  • Aktív részvétel zárási adatszolgáltatások összeállításában
  • Napi együttműködés a társterületekkel
  • A senior könyvelő és a számviteli csoportvezető munkájának aktív támogatás
    Követelmények
    • Minimum középfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel
    • Felhasználói szintű számítógépes ismereteid vannak
    • Képes vagy eredmény orientált munkavégzésre
    • Alapos, megbízható, kitartó és terhelhető vagy
    • Ügyfél központúság jellemez
    • A rövid határidőket tudod tartani

    Munkakör betöltése során előnyt jelent:

    • Felsőfokú szakirányú végzettség
    • Mérlegképes könyvelői képesítés
    • Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete
    • Multinacionális környezetben szerzett szakirányú szakmai tapasztalat
    • Könyvelőirodai tapasztalat
    Képzettség
    Magasabb Szakképzés (OKJ)
    Tapasztalat ebben a szakmában
    0-1 év
    Amit kínálunk:
    • Segítőkész vállalat
    • Stabil pénzügyi háttér
    • Piacképes jövedelem
    • Vonzó juttatások
    • Nagyvállalati környezetben történő munkavégzés
    • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, kihívást jelentő szakmai feladatok
    FONTOS!!!!
    Az állásra ezen a linken keresztül lehet jelentkezni!

Állások, amik érdekelhetnek