Joomla webfejlesztői állás Budapesten

Főállás Ideastyle itt: IT / Telekommunikáció Küldés emailben

Információk

Feladatok:

Egyszerűbb bemutatkozó honlapok, céges weboldalak fejlesztése, virtuemart alapú katalógus rendszerek, webáruházak készítése, egyéb joomla komponensek kezelése.

Frontend fejlesztés megadott design tervek alapján (html, css).

Weboldalak karbantartása frissítés.

Szakmai követelmények:

Joomla cms ismerete.

Html, css magas szintű ismerete.

Virtuemartban való jártasság.

Előnyt jelent (de nem követelmény):

Jártasság a következő programnyelvekben: PHP, JS, jquery, ajax

Ha humorkedvelő vagy és laza

Ha szeretsz és tudsz is csapatban dolgozni.

Amit kínálunk:

Fix jövedelem, megegyezés szerint.

Humorkedvelő, fiatalos összetartó csapat.

Igényes munkakörnyezet.

Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési- és karrierlehetőség.

Nemzetközi projektekben való részvétel (Szoktunk néha külföldre is dolgozni nagyobb cégeknek.)

Ha összeszoktunk van lehetőség home officeban dolgozni is egyes napokon.

Időszakonként, közös csapatépítő.

Szükséges tapasztalat:

Minimum 1-2 év szakmai tapasztalat joomla területen.

Munkavégzés helye:

Budapest 13. Kerületben egy elegáns irodaházban. (Még kb 6 hónapi vagyunk itt egy kissebb irodában, utána költözünk át egy nagyobba).

Jellemzően 4-en dolgozunk egy irodában állandóan, gyakran megesik a home office.

Ha összeszokunk ér érezzük egymás ritmusát, rugalmas is tud lenni a munkaidő.

Megjegyzés:

Több bedolgozó fejlesztőnk van akikkel projekt alapon dolgozunk komolyabb feladatokon, kifejezetten egy állandó munkatársat keresünk.

Egy olyan ember kell, aki szereti a pörgést mivel 1-1 alap joomla alapú weboldal elkészítése gyors lefolyású projekt.

Az irodában nálunk nagy a pörgés és jó a hangulat.

Kifejezetten ritka ha van túlóra, de az is tisztesen ki van fizetve. (nem szeretjük az ingyen munkát)

Nem gond, ha valamit nem tudsz, csak legyen meg benned a motiváció és a képesség utána fórumozni, keresni és kérdezhetsz bátran mert segítünk egymásnak.

Heti 2x összeülünk közös ötletelésekre és a projektek átbeszélésére, megvitatására.

Időszakonként szoktak lenni közös fotózások vagy forgatások.

Mit csinálunk?

Marketing szolgáltatásokat nyújtunk cégeknek és ehhez eszköz, hogy készítünk nekik egy honlapot, forgatunk videót, fotózunk vagy kezeljük a social média felületeket.

Fényképes önéletrajzzal.

Állások, amik érdekelhetnek