irodavezető

Főállás ImperialHome itt: Adminisztráció / Irodai munka Küldés emailben
  • Megosztás:

Állás részletei

Információk

Imperial Home kft.

magyar tulajdonú ingatlanfejlesztő vállalkozás

irodavezetőt

keres

FELADATOK:

  • Az irodai adminisztrációhoz kapcsolódó feladatok ellátása (szkennelés, bejövő posta iktatása, nyomtatás, levélírás és Office program használata)
  • Szerződések nyilvántartása, követése
  • Adatrögzítés, iktatás,
  • Irodai dokumentumok rendszerezése,
  • Könyvelési dokumentumok rendezése, előkészítése,
  • Beérkező és kimenő számlák, iktatása, kezelése,
  • Pénzügyi feladatok, könyvelés támogatása
  • Kimutatások készítése, frissítése;
  • Kapcsolattartás a partnerekkel, vevőkkel
  • Ügyfélkezelés, vevői igények kezelése

OLYAN JELÖLTET KERESÜNK, AKI…

  • Rendelkezik legalább középfokú végzettséggel;
  • Magabiztos szinten kezeli és használja a Microsoft word, excel, outlook, programokat;
  • Gyakorlattal rendelkezik hasonló munkakörben
  • Jó kommunikációs és szervező készséget tudhat magáénak;
  • Szorgalmas, motivált személyiség, aki képes önállóan beazonosítani és elvégezni a feladatait;

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes jövedelmet;
  • Kulturált munkakörülményeket;
  • Napi 8 órás munkavégzést

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • 1 év szakmai tapasztalat

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Nem igényel nyelvtudást

MUNKAVÉGZÉS KEZDETE:

  1. 2019. január

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budapest, XIII. kerület

A jelentkezéseket az allas.irodavezeto.ih@gmail.com email címre várjuk.

Állások, amik érdekelhetnek