Irodai munkatárs – asszisztensi munkakör folyékony magyar és orosz nyelvtudással

Főállás siberian wellness kft itt: Adminisztráció / Irodai munka Küldés emailben
  • Megosztás:

Információk

CVket a bulah@sibvaleo.com email cimre várunk.

MUNKAKÖRI LEÍRÁS

  • Feladatok: szóban és írásban történő fordítás
  • Vásárlók konzultálása
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • Üzleti találkozók megszervezése
  • Hideghívások indítása

Olyan lojális és erős kommunikációs készségekkel rendelkező, oroszul és magyarul beszélő munkatársat keresünk, aki támogatni tudja cégünk mindennapi munkáját és fejlődését.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK

– folyékony magyar és orosz nyelvtudás

– jó kommunikációs készség

– kisebb fordítási, tolmácsolási munkák vállalása

– hétvégi munkavégzés

AMIT KÍNÁLUNK

Dinamikusan fejlődő, nemzetközileg elismert oroszországi cég keresi új alkalmazottját a magyarországi csapatba.

Amennyiben szeretnél egy fiatalokból álló, aktív csapat tagja lenni, jelentkezz!

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

1056, Budapest V, Molnár utca 21.

Állások, amik érdekelhetnek