Irodai adminisztrátori munkalehetőség Németországban

Főállás balazsdorottya1 itt: Adminisztráció / Irodai munka Küldés emailben
  • Megosztás:

Információk

Tisztelt Álláskereső!

Magyar cégünk németországi irodájába keresünk irodai adminisztrátor pozícióba munkatársat, kiküldetési szerződéssel.
Munkavégzés helye: Birkenfeld

Amit kínálunk:

– Bérezés: nettó 1200 EUR / hó + a mindenkori magyar minimálbér
– Szállásbiztosítás
– cég által bérelt autó, üzemanyag térítés
– megbízható, hosszútávú munkahely

Ellátandó feladatok:

-újonnan érkező munkavállalók szálláshelyének bemutatása, szállások szobalistáinak vezetése
– dolgozói mappák rendszerezése, frissítése
– helyi dolgozók segítése (pl: betegség esetén munkavállaló orvoshoz kísérése)
– dolgozók lakcímbejelentéseinek és kijelentéseinek intézése az illetékes hivatalnál
-dolgozók higiéniai és balesetvédelmi oktatása
-munkavállalók tiszta munkaruháinak elrendezése
-helyi vezetők adminisztratív támogatása
-egyéb ad-hoc jellegű adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:
– Német nyelvtudás
– B-kategóriás jogosítvány
– Talpraesett, önálló munkavégzésre alkalmas munkatárs
– Jó kommunikációs készség

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, juttassa el részünkre fényképes Önéletrajzát az alábbi e-mail címre:

dorottya.balazs@gubacsi-meat.com

Állások, amik érdekelhetnek