Irodai adminisztrátor

Főállás BEGAVILL-2003 Kft. itt: Adminisztráció / Irodai munka Küldés emailben
  • Megosztás:

Információk

A Begavil-2003 Kft. épületvillamosság kivitelezéssel foglalkozó cég németül beszélő irodai adminisztrátort keres.

Feladatok: az ügyvezető és a projekt managerek munkájának segítése, számlázás, adatrögzítés, iktatás, scannelés, kapcsolattartás a könyveléssel, kapcsolattartás a külföldi partnerekkel szóban és írásban német nyelven, beérkező telefonhívások, e-mailek fogadása, egyéb adminisztratív feladatok, általános irodai asszisztencia ellátása

Elvárás: legalább középfokú végzettség, tárgyalási szintű német nyelvtudás szóban és írásban, számítógépes ismeretek (Excel, Word, Outlook használata), hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Előny: SAP ismerete

Amit kínálunk: bejelentett munkaviszony, teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaviszony, három hónap próbaidő után utazási költségtérítés

Önéletrajzaikat küldjék a begavill2003@begavill.hu e-mail címre “irodai adminisztrátor” megjelöléssel.

Állások, amik érdekelhetnek