HR ügyintéző munkatársat keresünk

Főállás TyToo itt: HR / Emberi erőforrás / Munkaügy Küldés emailben
  • Megosztás:

Állás részletei

Információk

Szeretsz emberekkel foglalkozni, érdekel a HR és változatos feladatokra vágysz? Szívesen koordinálnál 18-20 fős csapatot? Ha igen, lehet, hogy pont Téged keresünk!

Lelkes HR-est keresünk csapatunkba, aki okos / értelmes / fejlődni vágyó / segítséget nyújt jelöltek keresésében, előszűrésében. Jelenlegi munkatársak számára a fejlődésben és akár a munkafolyamatok, feladatok személyre szabásában.

Jelentkezésed csak a weboldalunk alján kitöltött űrlapon fogadjuk el! Kattints a linkre és jelentkezz >> https://tytoo.hu/hr-ugyintezo-munkatarsat-keresunk

Ezek a feladatok várnak rád:

  • Bérpapírok nyilvántartása (szabadságok kezelése, bérek számolása)
  • Munkaköri leírások, munkafolyamatok, riportok készítése
  • Szervezés (kirándulások, céges partik, tanfolyamok, kiállítások)
  • Kapcsolattartás meglévő munkatársainkkal
  • Új munkatársak keresése (hirdetés megírása, interjúztatás, támogatás igénylése, bejelentés)

Mihez kell értened (Elvárások):

  • Szívesen beszélgetsz emberekkel
  • Érdekel, hogy működik a jelölt-kiválasztási folyamat
  • Szeretsz kutatni a neten és elfog a lelkesedés, ha megtalálod, amit szeretnél
  • Szeretsz új dolgokat megtanulni
  • Nem riadsz vissza, ha ismeretlen emberekkel kell kommunikálnod személyesen vagy telefonon
  • Napi szinten használod felhasználói szinten a számítógépet (itt tuti dolgozni fogsz rajta)
  • Ismered és rendszeresen használod az MS Office programokat (ezek a legfontosabbak: Word, Excel)

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás (szóban és írásban)

Állások, amik érdekelhetnek