HR koordinátor/projektmenedzser – változatos, részben home office-ban végezhető munka

Főállás SGP Sorting Group Hungary Kft. itt: HR / Munkaügy Küldés emailben
  • Megosztás:

Információk

FELADATOK:

– fizikai munkaerő toborzás, kiválasztás, képzés, koordinálás

– kapcsolattartás a kihelyezett projekt résztvevőivel, elsősorban a projekt vezetőjével és a munkacsoportok vezetőivel (email, telefon, levelezés)

– a munkacsoportok munkájának követése, koordinációja

– a projekthez kapcsolódó adminisztratív teendők ellátása

– megbeszélés, beszámolók, jelentések összeállítása

ELVÁRÁSOK

– középfokú vagy felsőfokú végzettség

– projekt munkákban való részvétel

– középfokú angol nyelvismeret (napi használat írásban és szóban)

– biztos számítástechnikai tudás

ELVÁRT KOMPETENCIÁK

– önálló, felelősségteljes munkavégzés

– megbízhatóság, precizitás, pontosság

– jó problémamegoldó és kommunikációs készség

AMIT KÍNÁLUNK

– versenyképes fizetés

– céges autó, telefon, laptop

– változatos projektek

– támogató anyavállalat, barátságos munkakörnyezet

– korrekt bejelentés és elszámolások

  • a munka egy része home office-ban végezhető, gyárlátogatásokkal és interjúkkal kombinálva

Állások, amik érdekelhetnek