HR csoportvezető – Kecskemét

Főállás Autó Univerzál Kft. itt: HR / Munkaügy Küldés emailben
  • Megosztás:

Információk

Társaságunk, a közel 600 fős, 25 éves AUTÓ UNIVERZÁL KFT. a DAKK cégcsoport tagjaként a dél-alföldi régió legnagyobb busz, teherautó, kamion és személyautó javító bázisa, KECSKEMÉTI csapatába az alábbi pozícióba keres új munkatársat:

HR CSOPORTVEZETŐ

Feladatok:

  • HR munkatársak tevékenységének koordinációja, ellenőrzése
  • HR és munkaügyi feladatok elosztása, nyilvántartások ellenőrzése
  • Hatóságok részére nyomtatványok, adatok, bevallások elküldése
  • Bérszámfejtés, bérprogramban való adatrögzítés
  • Betegszabadságok, táppénzek ügyintézése
  • Igazolások, nyilatkozatok kiállítása
  • Választható béren kívüli juttatásokkal kapcsolatban nyilatkoztatás, utalványok megrendelése, nyomtatványok elkészítése
  • Új dolgozó beléptetése, bejelentése, szükséges feladatok ellátása
  • Munkaszerződések, munkaköri leírások (közvetlen felettes közreműködésével) egyéb dokumentumok előkészítése, aláíratása, módosítása
  • Kilépő dolgozó kiléptetése, leszámoltatása
  • Szabadságok nyilvántartása
  • Munkaidők, munkaidő kartonok, túlórák nyilvántartása
  • Kimutatások, elemzések készítése

Elvárások:

  • Bér- és Tb. ügyintézői végzettség, ezen a területen eltöltött legalább 5 éves gyakorlat.
  • Felsőfokú végzettség, vezetői tapasztalat.

Előny:

  • Személyügyi szervező végzettség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, cafeteria juttatás, nagyvállalati környezet, szakmai fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye: Kecskemét

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, önéletrajzát bérigénye és a pozíció megjelölésével küldje el az allas@auto-univerzal.hu email címre.

Állások, amik érdekelhetnek