Hosszútávú munkalehetőség PÁR részére!!!

Főállás Edina5 itt: Szakmunka Küldés emailben
  • Megosztás:

Információk

Angliába keresünk házvezető-gondnok párt bentlakással.
Március végén kell kezdeni.
Munkavégzés helye: Newbury-től 3 mérföldre vidéken.

Bérezés tapasztalattól függően történik. (nettó 2600-3000 font/hó/pár).
Heti 40 órát kell dolgozni.
A család biztosit ingyenes szállást (2 szobás lakást) és autót.
Heti 2 szabadnap biztositott.

Feladatok:
§ A ház takarítása és rendben tartása- főzés, bevásárlás, mosás-vasalás
§ Gépkocsivezetői feladatok
§ Általános gondnoki és ügyintézői feladatok
§ Kertgondozás – besegiteni a főkertésznek
§ Háziállatok felügyelete – 2 labrador kutya
§ Étel,- ital felszolgálása a család által szervezett kisebb rendezvényeken

Elvárások:
§ Társalgási szintű angol nyelvismeret
§ Gépkocsivezetői gyakorlat – fontos, hogy mindkét személy rendelkezzen jogositvánnyal
§ Házvezetési, gondnoki tapasztalat
§ Szívesen utaznak a családdal akár külföldre is (az utazást és a szállást a család biztosítja)

Az ügyintézés teljesen ingyenes (közvetítői díjjal nem rendelkezünk).

Elérhetőségeink:
– E-mail cím: edina@ijcjobs.com
– Telefonszám: 004 0747 933 592

Állások, amik érdekelhetnek