Hitelügyintéző munkatárs

Főállás Ingatlanuniversum itt: Bank / Biztosítás / Tőzsde Küldés emailben
  • Megosztás:

Információk

Hitelügyintéző munkatárs (lakossági)

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Lakossági hitelek teljes körű ügyintézése, azaz
  • tájékoztatást nyújt az ügyfelek részére a hitelfelvételi lehetőségekről, a hitelnyújtás előfeltételeiről, az ezekkel kapcsolatos aktuális kamat, jutalék és költség kondíciókról, valamint a Bankok tevékenységi körébe tartozó, az ügyfeleket érintő egyéb pénzügyi szolgáltatásokról;
  • folyószámla-, jelzálog- és személyi hitel értékesítése és gondozása;
  • Hiteligénylés csomagkitöltése,benyújtása bankfiókba
  • a hitelfolyósítás folyamatában való közreműködés;
  • lakossági ügyfélakvizíciós tevékenység folytatása.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • középfokú érettségi
  • minimum 1 év szakmai gyakorlat,
  • jó kommunikációs képesség,
  • pontos, precíz munkavégzés.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • értékesítésben és hitelezésben szerzett tapasztalat,
  • B kategóriás jogosítvány.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Kellemes munkakörnyezet,
  • összetartó csapat,
  • fix munkaidő,
  • stabil munkahely és jövedelem.

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki értékesítés
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző
  • Teljes munkaidő

·         SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Jelentkezni az alábbi e-mail címen fényképes önéletrajzal:info@ingatlanuniversum.hu

Állások, amik érdekelhetnek