Hegesztői, Géplakatos állások Nyugat – Németországban!

Főállás WBD Magyarország itt: Szakmunka Küldés emailben
  • Megosztás:

Információk

A WBD Weldingservice több, mint 20 esztendeje foglalkoztat szakembereket, a
terület megbízható specialistájaként.

Partnerünk keres hosszú távú (1< év) munkavégzésre az alábbi, szakmai
tapasztalattal rendelkező szakembereket:

– Hegesztők
– Géplakatosok

Feladatok:

Könnyü és nehéz acélszerkezeti munkák (gyártás, szerelés, hegesztés) végzése
többműszakos munkarendben. Munkakezdés várható időpontja: megbeszélés szerint.

Elvárások:

– szakirányú végzettség
– szakmai tapasztalat
– motiváltság, megbízhatóság
– önálló, igényes munkavégzés
– csapatjátékos
– alapszintű német nyelvtudás, mely nem feltétel (A1 szint)

– Lakatos: megmunkálás, lángvágás, egyszerü hegesztés

– 135 P FW FM1 S t15 PB ml

– Hegesztők: MAG hegesztési ismeretek (fogyóelektródás, „CO“):

– 135 / 136, ISO 9606-1
– 135 P BW FM1 S t15 PA ss nb
– 135 P FW FM1 S t15 PF ml

Amit kínálunk:

– teljeskörű ügyintézés
– hosszútávú munkalehetőség, természetesen bejelentéssel
– kiemelt bérezés
– szállás biztosítva
– magyar nyelvű csapat

Jelentkezését német, vagy magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal és a
szakmunkásbizonyítvány(ok) másolatával küldje az alábbi címre:
jobs@wbd-gruppe.hu
+4915778867872

További informáciok személyesen, vagy telefonon. Várjuk jelentkezését!

Állások, amik érdekelhetnek