GYÁRTÁSKÖZI ELLENŐR (BÉKÉSCSABA)

Főállás HSA Kft. itt: Fizikai munka / Segédmunka Küldés emailben
  • Megosztás:

Információk

Főbb feladatok:

  • Műszakkezdés elején a gyártás elindítása, valamint a gyártásengedélyezés jóváhagyása
  • Az ellenőrzési utasítások szerint röntgen vizsgálatok végzése, a röntgengép állapotának megőrzése
  • A visszakövethetőség biztosítása az összes bizonylat, dokumentáció kitöltésével
  • A gyártásközi termékek ellenőrzése, a selejtes termékek elkülönítése és elszállítása
  • A gyártásközi ellenőrzési utasítások betartása és az előírt dokumentációk pontos vezetése
  • Az üzemben használt minőségügyi dokumentációk biztosítása
  • Napi szintű írásos jelentés készítése a vezetőség felé

Elvárások:

  • Minimum szakmunkás végzettség (nem szükséges szakirányú)
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Monotóniatűrés, jó állóképesség
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Felelősségteljes munkavégzés

Előny:

  • Békéscsabai, vagy Békéscsaba környéki lakhely
  • Fémipari területen szerzett tapasztalat
  • Minőségellenőrzésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Munkába járás támogatása
  • Versenyképes jövedelem
  • Bónuszrendszer

Munkavégzés helye:

  • Békéscsaba

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát az ungor.ildiko@hsakft.hu e-mail címre! Bővebb információ a 06 30 315 4459-es telefonszámon keresztül kérhető.

Állások, amik érdekelhetnek