Gyakronoki állás

Gyakornok AKM1234 itt: Gyártás / Termelés / Mérnök Küldés emailben
  • Megosztás:

Állás részletei

Információk

GYAKORNOK munkatársakat keresünk.
Az Automatikus Kenés Megoldások Kft 9 éve alapított, dinamikusan fejlődő cég, mely hidraulikával, pneumatikával, kenéstechnikával és automatizálással foglalkozik. Tervezünk, kivitelezünk, szervizelünk és alkatrészeket, gépeket értékesítünk.
 Feladatok:
Szakmai feladatok végzése (automatizálási, villanyszerelési, forgácsolási, cégszervezési feladatok) végzése, szerviz autóval üzleti partnerek látogatása és az ott felmerült automatizálási, villanyszerelési problémák azonnali elhárítása, ajánlatadás és vevői kapcsolattartás, cégszervezési feladatok saját telephelyünkön, adminisztrációs tevékenység, mely szerves része a vevőközpontú működésünknek. Idegennyelvű kommunikáció írásban és eseti szóbeli kommunikáció az ügyfelekkel.
Szervizautóval való ügyféllátogatás és helyszíni javítások elvégzése
Ajánlatok készítése, projektek végig követése
Bizonylati rend betartása
Ügyviteli rendszerben történő precíz adminisztráció vezetése
Összefoglaló jelentések, elemzések készítése
Folyamatos szakmai képzés
Termékmarketing
Elvárások
OKJ végzettség, de OKJ 62 nem lehet
még nem töltötte be a 25 éves életkor
tanulói jogviszony kizáró ok
felsőfokú végzettség kizáró ok
készség szintű számítástechnikai ismeretek
jó kommunikációs készség
B.kat. jogosítvány
Önállóság, kitartás
gyors, rugalmas munkavégzés
vállalkozói szellem, eredmény és ügyfél orientált szemlélet
munkabírás, csapatszellem, lojalitás
Előnyt jelent:
gépészeti, villanyszerelési, automatizálási, forgácsolási, cégszervezési ismeretek
hasonló területen szerzett tapasztalat
angol nyelvtudás
Amit kínálunk:
gyakornoki pozíció
bruttó 181.000,- Ft fizetés
hosszú távú, kihívásokkal teli, változatos feladatok
stabil vállalati háttér
fiatalos csapat
szakmai fejlődési lehetőség
Munkavégzés helyei:
Pécs
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, fényképes önéletrajzát küldje el az alábbi e-mail címre! Kérjük, hogy a tárgyban tüntesse fel a betölteni kívánt “GYAKORNOK” pozíció megnevezését.

info@perma.hu

Állások, amik érdekelhetnek