GRAFIKUS MUNKATÁRS

Részmunkaidő Bekas Allashirdetes itt: Marketing / Média / Művészet Küldés emailben
  • Megosztás:

Állás részletei

Információk

Magyarország piacvezető cukrász, sütőipari és gasztronómiai nagykereskedése
budapesti csapatába keres

GRAFIKUS MUNKATÁRSAT

4 órás részmunkaidőbe

A képzeletnek nincs határa!

Ha megvan benned a munkára való igényesség, és a kreativitás, jelentkezz hozzánk!

Feladatok:

–          Grafikai anyagok önálló tervezése

–          Kiadványok tervezése

–          Nyomdai anyagok előkészítése

Elvárások:

–          Minimum középfokú szakirányú végzettség

–          Adobe grafikai programok (Photoshop, Illustrator, InDesign) használata

–          Kreativitás

–          Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

–          Igényes, pontos munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Kiemelt bérezés
  • SZÉP kártya
  • Készpénz cafeteria
  • Erzsébet utalvány
  • Vitaminpénz
  • Dolgozói vásárlás
  • Stabil vállalati háttér
  • Változatos feladatok
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Részmunkaidő

 Jelentkezni az allashirdetes@bekaskft.hu e-mail címen lehet.

TÁVMUNKÁBAN, OTTHONRÓL NEM VÉGEZHETŐ A MUNKA!

Azon pályázóknak tudunk választ adni, akiket személyes interjúra hívunk. Megértésüket köszönjük!

Állások, amik érdekelhetnek