Gépkezelő munkalehetőség Csepelen!

Főállás Man at Work itt: Fizikai munka / Segédmunka Küldés emailben
  • Megosztás:

Állás részletei

Információk

Csepeli fröccsöntő üzem keres kollégákat Gépkezelő munkakörbe!

Feladatok:

  • automata és félautomata fröccsöntő gépek kezelése
  • termékek ellenőrzése, csomagolása
  • selejt termékek kiszűrése és dokumentálása

Elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség

A munkáltató ajánlata:

  • Munkaidő: folyamatos munkarend 06:00- 18:00 / 18:00- 06:00
  • Bér: bruttó 1000 Ft/ óra + műszakpótlék + teljesítménybónusz + bruttó 15.000 Ft jelenléti bónusz
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Azonnali munkakezdés

Munkavégzés helye:

Budapest XXI. kerület

A jelentkezés módja:

Érdeklődni a fuchs.bettina@manatwork.hu e-mail címen, illetve a +36204210606-os telefonszámon lehet.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.;NAIH-85575/2015.)

Állások, amik érdekelhetnek