Gépész technikus

Főállás H-T Tartálytechnika Kft. itt: Szakmunka Küldés emailben
  • Megosztás:

Állás részletei

Információk

XIX. kerületi telephelyre gépészeti ügyintéző kollégát keresünk.

Amit kínálunk:
– egy műszakos munkarend
– stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
– teljes munkaidős, bejelentett állás
– változatos munkakör, folyamatos szakmai fejlődéssel
– előrelépési lehetőség
– segítőkész kollégák
– munkaruha, szükség esetén szállás biztosítása
– Teljesítmény prémium

Feladatok:
– a vállalkozás gépállományának rendszeres karbantartatása és ezek dokumentálása
– szervizeltetés, partnerekkel való kapcsolattartás
– ciklusidőnkénti vizsgálatok lebonyolítása (pl. éves szerelői ellenőrzések, emelőgép vizsgálat)
– részvétel a karbantartási utasítások, illetve a karbantartási folyamatok elkészítésében, rendszeres felülvizsgálatában, kiértékelésében
– telephelyen történő karbantartási tevékenység felügyelete, elemzése
– gépjárművek karbantartásának és vizsgáztatásának lebonyolítása
– javaslattétel alternatív javítási tevékenységekre, valamint tartalék alkatrészek, szerszámok beszerzésére.
– közreműködés a műszaki beszerzésekben
– közreműködés az éves leltárban
– együttműködés projekt vezetőkkel, raktárossal, anyagbeszerzővel és az adminisztratív kollégákkal

Követelmények:
– műszaki végzettség és/vagy hasonló munkakörben szerzett, legalább 2 éves munkatapasztalat
– minimum B. kategóriás jogosítvány (egyéb. pl. C., E. kategória előnyt jelent)
– vezetési gyakorlat
– jó kommunikációs képesség szóban és írásban is
– rendszerszemlélet
– önállóság, terhelhetőség
– határozott személyiség, precíz, megbízható munkavégzés
– erkölcsi bizonyítvány
– számítógépes programok és mobil appkilációk ismerete (MS Office, útvonaltervezők, Google Drive)

Előnyt jelent:
– acélipari, épületgépészeti, hegesztés technikai szerszámok és gépek ismerete
– Karbantartói, telephely üzemeltetési tapasztalat
– nikotinmentes életmód 

Szakmai önéletrajzokat kérjük httvivien@gmail.com email címre megküldeni szíveskedjenek a fizetési igény feltüntetésével.

Állások, amik érdekelhetnek