CNC gépbeállító (széria gyártás) – Győr

Főállás QP Gépipari és Kereskedelmi Zrt itt: Gyártás / Termelés / Mérnök Küldés emailben
  • Megosztás:

Állás részletei

Információk

Feladatok:

·         CNC megmunkáló központok program alapján történő szerszámozása, beállítása, üzemeltetése

·         Szerszámok tesztelése, hatékonyság figyelembevétele

·         Gyártás folyamatosságának biztosítása

·         Gyártási hibák ellenőrzése és javítása

·         Technológiai módosítások kezdeményezése

·         Gépkezelő kollégák betanítása

Elvárások:

·         Középfokú, műszaki szakirányú végzettség

·         CNC vezérlésű gépkezelésben, beállításban, szerszámozásban való jártasság

·         Fanuc vezérlő, G-kódos programozás ismerete

·         Termelő cégnél szerzett tapasztalat

·         Önálló, precíz munkavégzés

Amit ajánlunk:

·           Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség, gyakorlati tudás megszerzése

·           Hosszútávra szóló munkalehetőség

·           Versenyképes bérezés, bejelentett jövedelem

·           Cafeteria, havi teljesítmény bónusz, új ötletek jutalmazása

·           Azonnali kezdési lehetőség

Érdeklődni lehet a győri QP Zrt-nél a +3630/266-4549-es számon. Önéletrajzát a hr@qprt.hu címre várjuk.

Állások, amik érdekelhetnek