Fűtésszerelő hegesztési tapasztalattal – Svájc, Solothurn kanton

Főállás Silverhand itt: Szakmunka Küldés emailben
  • Megosztás:

Információk

Munkavégzés helye: Svájc, Solothurn kanton

Munkakezdés: azonnal

Jelenleg egy partnerünknek keresünk hosszú távra, Svájcba

fűtésszerelőket

Az Ön feladata:

  • Fűtéshálózat kiépítése, fűtőtestek beszerelése

Amit Öntől várunk:

  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Szakmai végzettség, hegesztésben szerzett tapasztalat
  • Saját autó munkába járáshoz
  • Munkaidő: 42 – 45 óra / hét – túlóra vállalható

Amit nyújtunk:

  • Svájci munkaszerződés (biztosítás, bejelentés)
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fizetés: br. 31,50 svájci frank / óra + kiegészítő pénz (nettó 15 svájci frank / munkanap)
  • Szállást a munkáltató szervezi (díját a munkavállaló fizeti)
  • Túlórázási lehetőség
  • Munkadíj, közvetítői díj nélküli szolgáltatásnyújtás
  • Német nyelvű pályázati profil elkészítése (amennyiben a munkafeltételeknek megfelel a jelentkező)

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?
Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával honlapunkon keresztül vagy E-mailben a MUNKA@SILVERHAND.HU címre!

Nincs munkadíjunk! Nincsenek rejtett költségek!
Telefonszám: + 36 70 883 53 22
Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!

Állások, amik érdekelhetnek