Információk

Minőségi szabadidőre vágysz a családoddal, barátaiddal?

Kitartó munkádért, a megbecsülésen túl, az alábbi juttatási csomagot kapod:

  • 230.000 Ft-os besorolási bér + műszakpótlék,
  • 12 órás folyamatos munkarend, 2 nappalos, 2 éjszakás műszak után 4 nap pihenő,
  • előre lépési lehetőség, amit anyagilag is elismerünk
  • éves bónusz maximum 250.000 Ft értékben
  • támogatjuk a munkába járásod,
  • kényelmes munkaruházatot biztosítunk,
  • évi két alkalommal közösségi programokat szervezünk,
  • mozgóbér.

Ahhoz, hogy csapatunkba kerülj, a következőket kérjük tőled:

  • minimum műszaki szakmunkás végzettség,
  • legalább 2 év gépkezelői tapasztalat.

Előnyt jelent:

  • OKJ-s targoncavezetői képesítés,
  • műszakos munkarendben szerzett tapasztalat.

Ha felvételt nyersz, ezek a feladatok várnak rád:

  • Fóliafúvó extrudereken lévő munkavégzés.

Jelentkezz, és mi megtanítjuk neked az alapoktól mester szintig a fóliagyártás minden csínját-bínját, kezdve a gyártáshoz szükséges alapanyag (mix) összeállításával, a gépek paramétereinek részletes megismerésén át egészen az esetleges problémák kezeléséig.

Munkavégzés helye:
– Mindössze 5 percnyi autózásra Tiszaújvárostól, a Manitox Kft. kesznyéteni telephelyén

Várjuk részletes szakmai önéletrajzod a hr@manitox.hu e-mail címre!

Állások, amik érdekelhetnek