Értékesítési képviselő – Hunter

Főállás Adalékmentesen Kft. itt: Értékesítés / Kereskedelem Küldés emailben
  • Megosztás:

Információk

Szeretnél belekóstolni egy dinamikusan fejlődő magyar startup életébe? Mindig is olyan dologgal akartál foglalkozni, ami jobbá teszi az emberek életét? Az Adalékmentesen Kft. a POLCZ tartósítószer-, adalékanyag-, tej-, tojás- és hozzáadott cukortól mentes készételek gyártója, melyeket szeretnénk viszonteladókon keresztül is forgalmazni. Termékeink minőségi, válogatott alapanyagokból készülnek, szigorúan ellenőrzött gyártás során, és 1 éven át tartósak maradnak hűtés nélkül. Magyarországon hiánypótló terméknek számítanak ételeink, így az elmúlt évben hatalmas fejlődésen ment át vállalatunk.

Olyan agilis értékesítőt keresünk, aki által bővülni fog országos áruházlánccal rendelkező kiskereskedő viszonteladó partnereink száma.

Főbb feladatok:

  • A cég által forgalmazott adalékmentes termékek értékesítése
  • Új ügyfelek, viszonteladó partnerek szerzése
  • Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Meglévő partnereink lojalitásának növelése
  • Megrendelések kezelés és utánkövetése
  • Árajánlatok elkészítése
  • Értékesítéssel kapcsolatos riportok rendszeres vezetése

Munkakör betöltésének feltételei:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs készség, kereskedelmi szemlélet
  • Udvarias, barátságos személyiség, ápolt megjelenés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Probléma megoldó képesség
  • Proaktivitás

Munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • FMCG szektorban szerzett értékesítési tapasztalat, kapcsolati tőke
  • Élelmiszeriparban szerzett ismeretek
  • Kereskedelmi tapasztalat
  • Értékesítésben szerzett gyakorlat
  • Egészséges életmód fanatikus

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű, bejelentett munkaviszony
  • Céges eszközök (telefon, laptop)
  • Kreatív startup környezet
  • Stabil munkaadói háttér
  • Rendszeres visszajelzés a teljesítményedről
  • Fiatal, lendületes csapat

Kérjük, jelentkezésedben jelöld meg bérigényedet.

Állások, amik érdekelhetnek