Épületgépész műszaki előkészítő munkalehetőség Miskolcon

Főállás PM Energo itt: Építőipar / Ingatlan Küldés emailben
  • Megosztás:

Információk

Tisztelt Álláskereső!

A PM-Energo miskolci székhelyű, 19 éve működő épületgépészeti társaságunk, jó kereseti lehetőséggel és szakmai fejlődés biztosításával, valamint továbbfejlődési lehetőséggel keresi önállóan és csapatban is dolgozni tudó új munkatársát, hosszú távra Épületgépész műszaki előkészítő munkakörbe.

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő (8 óra)
Munkarend: Általános (egy műszak
Fizetés: bruttó 200.000 Ft – 270.000 Ft /hónap
Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye (Miskolc)

Feladatok:
Az ajánlatok készítésétől, a kivitelezési feladatok műszaki előkészítéséig,
Beszállítói egyeztetés, anyagrendelés,
Szakmai szervezési feladatok, ütemtervek készítése.

Elvárások:
Szakirányú végzettség
1-3 éves szakirányú tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
Megbízható, lelkiismeretes, precíz, pontos munkavégzés,
Gyakorlatias, terhelhető és megbízható

Előny:
Önálló- és csapatmunkára való képesség
Költségvetés készítésben jártasság
B kategóriás vezetői engedély

Amit kínálunk:
Szakmai fejlődési lehetőség
Azonnali munkakezdés
Profi csapat, kellemes légkör
Versenyképes fizetés
Biztos munkalehetőség
B.A.Z. megye területén végzett munka

Stabil munkahelyet keres? Biztos háttérrel? Kiemelkedő szakmai színvonallal és kiemelkedő versenyképes fizetéssel? Legyen Ön is a csapatunk tagja! Bővebben rólunk: http://www.pmenergo.hu/

Várjuk a jelentkezését, fényképes önéletrajz formájában az ujmunkatars.miskolc@gmail.com e-mail címre!

Amennyiben kérdése merülne fel, keressen bennünket bizalommal a +36 20 360 2126 telefonszámon.

Állások, amik érdekelhetnek