Ékszerbolti eladó

Főállás VIALE Kft. itt: Értékesítés / Kereskedelem Küldés emailben
  • Megosztás:

Információk

Keressük ékszert kedvelő és ismerő munkatársunkat, aki naponta megújuló energiával képes belevetni magát az értékesítésbe, és az adminisztráció sem áll távol tőle.

Kálvin téri üzletünk több évtizede szolgálja ki az ékszer szerelmeseit, és ide keresünk Téged,

ÉKSZERBOLTI ELADÓ pozícióba.

Feladataid:

  • Arany és ezüst ékszer értékesítése a betérő vásárlóink udvarias kiszolgálásával.
  • Az értékesítéssel kapcsolatos, pontos és precíz adminisztráció elvégzése.
  • A háttér irodával való együttműködés az értékesítéssel és adminisztrációval kapcsolatban.
  • Webáruházi megrendelések előkészítése és csomagolása.

Te vagy a jelöltünk, ha:

  • legalább középfokú kereskedelmi végzettséggel rendelkezel
  • jól kommunikálsz, és könnyen megtalálod a hangot a vásárlóinkkal
  • pontos és megbízható vagy, mert az ékszer nagy odafigyelést igényel
  • felhasználói szintű számítógépes ismereted van (WORD, EXCEL)

Előny, ha van:

  • ékszerbecsüs, ékszerész vagy ötvös képesítésed, hiszen a nemesfémek királynőjével foglalkozunk
  • kereskedelmi gyakorlatod és értékesítői szemléleted
  • bármilyen tapasztalatod az ékszer értékesítése területén
  • megfelelő önállóság és kitartás a munkavégzéshez
  • idegen nyelv ismerete (angol, német)

Mit kínálunk mi?

  • teljes munkaidős állást (napi 8 óra)
  • bizalmat és segítséget kapsz tőlünk, hogy gyorsan betanulhass, és teljes értékű munkatársunk legyél
  • a betanulást követően kiemelten honoráljuk a befektetett energiádat
  • hosszú távú, stabil munkahelyet, kiszámítható és tervezhető munkaidőt
  • vidéki jelentkező számára jelentős albérleti támogatást, és havi 1 alkalom utazási költségtérítést
  • havi BKV bérletet
  • nettó 200 000 Ft/hó/20 munkanap, pontos időben teljesített fizetést
  • jutalékrendszert

Munkavégzés helye: 1053 Budapest, Kálvin tér 1.

AranyDiszkont webáruház: www.aranydiszkont.hu

Várjuk szakmai önéletrajzodat, melyben lehetőségünk lesz megismerni Téged.

Amennyiben meggyőztél minket felvesszük Veled a kapcsolatot.

Állások, amik érdekelhetnek