ÉDESSÉGIPARI SEGÉDMUNKÁS (BÉKÉSCSABA)

Főállás HSA Kft. itt: Fizikai munka / Segédmunka Küldés emailben

Információk

Feladatok:

  • Alapanyagok gépbe való helyezése, anyagmozgatása
  • Zseléfőző-gép kezelése, zselészem szilikon-formából való kiszedése, zselészemek púderezése
  • Édességipari termékek, linzerek sütőbe helyezése, kiszedése, anyagmozgatása
  • Fondan főzés

Elvárások:

  • 8 osztályos általános iskolai végzettség
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • MEGBÍZHATÓSÁG
  • Fizikai terhelhetőség

Előny:

  • Békéscsaba, vagy Békéscsaba környéki lakhely
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Saját autóval való munkába járás

Amit a cég kínál:

  • Egyszerűsített foglalkoztatásban történő bejelentés
  • Alapbér+ teljesítménybér
  • Heti kifizetés, beszervezési bónusz
  • Június 1-december 20-ig folyamatos munkalehetőség
  • Péntektől szombatig tartó munkarend (heti 5 nap vállalása)
  • Üzemlátogatási lehetőség
  • Munkába járás támogatása

Munkavégzés helye:

  • Békéscsaba

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát az ungor.ildiko@hsakft.hu e-mail címre!

Állások, amik érdekelhetnek