DIALIZÁLÓ ÁPOLÓ

Főállás gajdosszilvia itt: Egészségügy / Szépség Küldés emailben
  • Megosztás:

Állás részletei

Információk

DIALÍZÁLÓ ÁPOLÓ ÁLLÁSLEHETŐSÉG

A B. Braun a világ egyik vezető egészségügyi vállalata. A dialízis hálózatot  B. Braun Avitum Hungary Zrt. képviseli, működteti. A  cég mintegy 2000 munkatársával a magyarországi egészségügyi piac egyik legnagyobb szereplője.

A budapesti 1. számú dialízisközpontunkba keresünk munkatársakat:

Dializáló ápoló

pozícióba

FELADATOK:

  • Dialízis kezelések kivitelezése a vállalati belső eljárási rend részletes és pontos előírásai alapján, orvos-szakmai felügyelet mellett
  • A dialízis kezelésekhez tartozó adminisztrációs és dokumentációs feladatok ellátása
  • Orvosi viziteken részvétel, segédkezés a betegek vizsgálatánál
  • Betegek egészségnevelése
  • Egyéb, az ápolási területtel kapcsolatos általános feladatok ellátása

A POZÍCIÓHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Középfokú egészségügyi végzettség (OKJ Ápoló 54, Ápoló 55)
  • Empátia, türelem
  • Jó kommunikációs készség, jó problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság, terhelhetőség, pontos, precíz munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Dializáló ápolói gyakorlat, nephrológiai szakápolói végzettség előnyt jelent

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes fizetés
  • 2 évente automatikus bérfokozat emelkedés (az alap béremelésen felül)
  • Külön feladatok lehetősége, többlet keresetért
  • 2 műszakos munkarend, szabad vasárnap
  • Szakmai továbbképzés, sikeres elvégzése esetén jelentős alapbéremelés
  • Tudományos munka, konferenciákon részvételi lehetőség

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Braun Avitum Hungary Egészségügyi Szolgáltató Zrt. 1. számú dialízisközpontja

Budapest XI. ker. Halmi u. 20-22.

Fényképes önéletrajzot a szilvia.gajdos@bbraun.com email címre várjuk, illetve telefonon kereshető: Gajdos Szilvia vezető ápoló: 06.30-438-2538

Állások, amik érdekelhetnek