Cukrász kollégákat keresünk

Főállás sspkft itt: Vendéglátás / Idegenforgalom Küldés emailben
  • Megosztás:

Állás részletei

Információk

Az SSP Hungary Kft., mely a legnagyobb vendéglátó egységeket üzemeltető cég a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren

cukrász – cukrász kisegítő

kollégákat keres

Feladatok:

  • cukrászati termékek elkészítése megadott receptúra alapján;
  • péksütemények sütése;
  • munkakörhöz hozzátartóz előkészítő és befejező feladatok elvégzése;
  • munkaterület folyamatos tisztántartása.

Elvárások:

  • cukrász végzettség vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • terhelhetőség, rugalmasság;
  • jó probléma megoldó készség;
  • monotonitástűrő képesség.

Amit kínálunk:

  • hosszútávú, stabil munkahely;
  • versenyképes jövedelem;
  • egyéb juttatások: étkezés biztosítása, Erzsébet utalvány, utazási támogatás,
  • jó hangulatú, pozitív légkör.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér

(megközelítés a Kőbánya Kispestről induló 200E-s reptéri busszal)

Érdeklődni: 06 1/296-3507-es telefonszámon lehet.

Önéletrajzokat az application@ssp.hu email címre várjuk.

www.foodtravelexperts.com

Állások, amik érdekelhetnek