Csomagoló-komissiózó munkatárs

Részmunkaidő Webshop Global Kft itt: Értékesítés / Kereskedelem Küldés emailben
  • Megosztás:

Információk

A dinamikusan fejlődő Pelenka.hu csapatába azonnali kezdéssel keresünk csomagoló-komissiózó kollégát napi 4-6 órás munkavégzésre (Budapest, 9. kerület).

A baba-mama termékeket forgalmazó Pelenka.hu csapata a kismamáknak és a kisbabás anyukáknak igyekszik minél többet adni, segíteni az életüket. “Gondoskodás szeretettel” szlogenünket komolyan gondoljuk, szolgáltatásainkat ennek megfelelő szellemiségben és minőségben igyekszünk biztosítani. Ha ez a gondolatiság közel áll a szívedhez, pozitív gondolkodású vagy és minőségi munkát szeretsz kiadni a kezedből, akkor Téged várunk!

A Te feladataid:
– a megrendelések körültekintő összekészítése
– csomagolás
– árukiadás a futárnak és személyesen a vásárlóknak
– áruátvétel a beszállítóktól
– a raktári rend és tisztaság megóvása

Amit Tőled várunk:

– középfokú iskolai végzettség
– precíz, pontos, megbízható munkavégzés
– a baba-mama termékek ismerete előnyt jelent

Amit Neked kínálunk:

– 4-6 órás munkaidő (hétfőn 9, a többi napon 10 órai kezdéssel)
– kiszámítható jövedelem
– barátságos, stabil munkahely
– fejlődési lehetőség
– dolgozói vásárlási kedvezmény

Szükséges tapasztalat, végzettség:
– nem igényel különösebb tapasztalatot, speciális végzettséget
– hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelenthet
Szükséges nyelvtudás:
– nem igényel nyelvtudást
Munkavégzés helye:
1095 Budapest, Soroksári út 48.
(könnyen megközelíthető mind tömegközlekedéssel, mind autóval)

Fényképes önéletrajzod a fizetési igényed megjelölésével a hr@pelenka.hu e-mail címre várjuk!

2019. január 14. hétfő 12 h

Állások, amik érdekelhetnek