Csomagoló, azonnali kezdéssel

Főállás AtlaszCsoport itt: Fizikai munka / Segédmunka Küldés emailben

Információk

Egyszerű csomagoló munkát keresel és egy biztos, 100%-ban bejelentett munkahelyet? Gyere és dolgozz Partnerünk állományában, kulturált, tiszta és családias környezetben Debrecentől 10 percre, Ebesen! További előny, hogy a munkába járás támogatott, valamint céges busszal is megoldott!

Könnyű fizikai munkáról van szó: csomagolás, dobozolás, fóliázás, sorjázás. 2 műszakos munkarend, pihenőnapokkal: nappalos és éjszakás, 12 órás műszakokban történik a munkavégzés.

A megjelölt fizetésen felül folyamatos pótlék (10%) + éjszakás pótlék (30%), valamint próbaidő után Cafetéria rendszer ( nettó 13 474 Ft SZÉP kártya ) és további (max) 15% bónusz!

1 héten belül már munkába is lehet állni!

Kattints a jelentkezem gombra és ►► Jelentkezz! ►►

A jelentkezésedet 1 munkanapon belül kezeljük! Adj meg telefonszámot, és mi legkésőbb másnap felhívunk! Ha van még kérdésed, szívesen válaszolunk, majd leszervezünk Neked egy gyárlátogatást! Ha tetszett, rögtön kezdhetsz is!

Fontos: Partnerünk a saját állományába fog felvenni!

(A jelentkezésedet az AtlaszPartner fogadja és kezeli.)

Helyszín
4211 Ebes

Elvárások
– erős monotonitástűrés
– megbízhatóság

Egyéb
– akár azonnal kezdhetsz!
– mindent megmutatnak, betanítanak!
– van fagyinap!
– tiszta, kulturált munkakörnyezet és jól felszerelt étkező
– közvetlen, családias munkahelyi légkör- mindent megmutatnak, betanítanak!

Bérezés
– 180 000 – 225 000 Ft/hónap
– a feltüntetett bér bruttó összeg, a várható jövedelem próbaidő előtt kb. nettó: 120.000 Ft/hó, próbaidő után kb. nettó: 150.000 Ft/hó
– a bérezési rendszer: alapbér br. 149.000 Ft + folyamatos pótlék (10%) + éjszakás pótlék (30%), valamint próbaidő után cafeteria rendszer ( nettó 13 474 Ft SZÉP kártya ) és további max. havi br. 22.350 Ft bónusz!

– túlóra esetén dupla bér kerül kifizetésre
– munkába járás támogatása: 86% bérletköltség térítés vagy céges busz
– korrekt, bejelentett munkaviszony: szabadság, szabadnap, táppénz
– kedvezményes dolgozói mobil telefon flotta
– kedvezményes dolgozói vásárlási program a cég termékeiből

Munkaidő
– 160-192 óra/hónap
– munkaidő 2 műszakban, 6:00-18:00, 18:00-06:00
– rugalmas időbeosztás a rövid és hosszú hetek váltakozásával
– egyéni munkarend, egy évre előre láthatod a beosztást

Itt jelentkezhetsz:

Üdv,
AtlaszPartner

Állások, amik érdekelhetnek