Csatlakozzon erős csapatunkhoz Legden-ben, mint pincér / kiszolgalo ( f/n)

Főállás Walter-Fach-Kraft GmbH & Co. KG itt: Vendéglátás / Idegenforgalom Küldés emailben
  • Megosztás:

Állás részletei

Információk

Csatlakozzon erős csapatunkhoz Legden-ben, mint pincér / kiszolgalo (f/n)

Ön feladatai:

Figyelmet szentel az ügyfelek

Italok szakképzet elokeszitese és kiszolgálása

Az à la carte térségben és az események területén végzi a munkajat

Az Ön profilja:

Szakmai tapasztalat a gasztronómia területén

Kedv az emberekkel való együttműködéshez

Csapatszellem

Stressz alatt dolgozo kapacitas

Előny: jogositvany és személyautó

Szükséges: Német nyelvtudás (B1)

Kínálunk:

Ideiglenes foglalkoztatást, hoszu tavu felvásárlási opcióval

Munka egy kellemes és hozzáértő csapatban

Egyedi üdvözlő bónusz: 200 Euro

Szállás: 200 Euro / hó

… és mindaz, ami jó munkához tartozik!

Gondolja, hogy a hirdetés közvetlenül célozza meg Önt?

Csapatunk az alábbi elérhetőségeken áll az Ön rendelkezésére:

E-mail: arbeit@walterfachkraft.com

Tel .: RO – 0040 312 295 366

DE – 0049 699 288 496 13

Állások, amik érdekelhetnek