Budapesten raktárosi és eladói munkakörben

Főállás Globaltex itt: Értékesítés / Kereskedelem / Üzlet Küldés emailben
  • Megosztás:

Információk

A Globál-Tex Kft. meghatározó szerepet tölt be a hazai textilkereskedelmi piacon. Széles körű termékkínálattal állunk magyarországi és külföldi partnereink számára.

Munkatársat keresünk RAKTÁROS, ELADÓ munkakörbe.

Feladatok:
• áruátvétel-árukiadás
• anyagmozgatás –  fizikai terhelhetőség fontos

  • értékesítő kollégák munkájának segítése
    komissiózás
    • raktári rend fenntartása
    • részvétel a leltározásban
    • csomagolási feladatok
  • áru kiszállítása Magyarországon és külföldön egyaránt

Elvárások:
• büntetlen előélet
• jó kommunikációs képesség

  • jogosítvány
    jó fizikai teherbíró képesség

Amit kínálunk:
• jövedelem nettó 200.000,- Ft
• munkavégzés jó munkahelyi körülmények között
• stabil vállalati háttér
• hosszú távú munkalehetőség
• alkalmazotti jogviszony

Előny:
• kereskedelem területén szerzett tapasztalat

  • raktározás területén szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: Budapest IX. kerület

Fényképes önéletrajzát bérigény megjelölésével a penzugy@globaltex.hu email címre kérjük.

Állások, amik érdekelhetnek