Bolti értékesítő – Babaszafari Bababolt

Főállás Devron itt: Értékesítés / Kereskedelem / Üzlet Küldés emailben
  • Megosztás:

Állás részletei

Információk

A Babaszafari bababolt meghatározó szereplője a babatermékek piacának, üzletet üzemeltetünk, online áruházakat működtetünk és nagykereskedelemmel foglalkozunk.

Dinamikusan fejlődő, üzletünkbe eladói tapasztalattal, kereskedői szemlélettel rendelkező, a munkájára igényes eladó kollégát keresünk.

Amennyiben szeretnél egy folyamatosan fejlődő csapat tagja lenni, szakmailag tájékozottabbá válni, fiatalos, pörgős környezetben dolgozni, akkor jelentkezz hozzánk.

Agilis, motivált munkatársat keresünk, aki stabil munkahelyre vágyik. Mi pedig szeretnénk inspiráló munkakörnyezetet, jó légkört, magas, biztos jövedelmet, hosszú távú szakmai előrelépés lehetőségét biztosítani.

Milyen feladatok várnak majd Rád?
• Vásárlók segítőkész és udvarias kiszolgálása
• Megrendelések felvétele, kezelése
• Vásárlókkal való kommunikáció
• Aktív részvétel az üzlet mindennapi feladataiban
• Pénztárkezelés, adminisztráció

Amit mi várunk tőled:
• Kereskedelmi, kereskedői szemlélet
• Légy segítőkész, barátságos, vevőorientált személyiség
• Szeress csapatban dolgozni
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
• Nyitott, kreatív gondolkodásmód
• Rendelkezz fejlett kommunikációs készséggel
• Legyél igényes a pontos, alapos munkavégzésre

Amit mi kínálunk:
• Magas, biztos jövedelmet biztosítunk
• Magas szintű piaci ismeretek, kereskedelmi szaktudás
• Cégen belüli előrelépési lehetőség, mert nekünk is fontos, hogy fejlődj
• Nagyszerű légkört egy motivált csapatban
• Biztos, folyamatosan fejlődő, stabil vállalati hátteret
• Megértő vezetőség

Kereskedelmi tapasztalat előny, de nem feltétel.
Pályakezdők fényképes önéletrajzát is várjuk a hr@devron.hu e-mailcímre bolti értékesítő megjelöléssel.

Munkavégzés:
Azonnali munkába állással, főállású munkakörben
A munkavégzés helye: 1139 Budapest, Váci út 95.

Állások, amik érdekelhetnek