Bolti eladó munkatárs – kreatív, hobby, kézműves boltba

Főállás Eszter itt: Értékesítés / Kereskedelem / Üzlet Küldés emailben
  • Megosztás:

Állás részletei

Információk

Bolti eladói munkakörbe keresünk, kedves, kreatív, a kézművességben jártas személyt győri üzletünkbe.
Elvárások:
– A termék paletta ismerete
– Kreativitás
– Alkotókészség, vevői elvárásokhoz alkalmazkodás
– Jó kézügyesség, technikák ismerete

Nyelvtudás előny, de nem elvárás.

Feladatok:
– Árufeltöltés
– Bolt állapotának megőrzése
– Pénztárgép kezelése
– Vevői megrendelések felvétele
– Részvétel a beszerzések és reklámok lebonyolításában
– Kapcsolattartás

Munkaidő: 9:30-17:30
Munkanapok: keddtől szombatig

Kereskedelmi végzettség és tapasztalat előnyt jelent, de nem feltétel a munkakör betöltéséhez.

A fényképes önéletrajzokat, fizetés igény megjelölésével a
hrte2000@gmail.com
e-mail címre várjuk.

Szívesen fogadjuk a fényképeket a kézművességben jártas jelentkezők saját alkotásairól is.

Állások, amik érdekelhetnek