Állás részletei

Információk

Ha érdekel a kertészet, illetve kereskedelmi, vagy kertészeti tapasztalattal/végzettséggel rendelkezel, jelentkezz hozzánk eladói pozícióba.

Fiatalokból álló, vidám kis csapatunkba szeretettel várjuk a szorgalmas, barátságos, talpraesett új munkaerőt, aki számára fontos a biztos és versenyképes kereset, a barátságos munkakörnyezet és a szakmai fejlődés, valamint előrelépés lehetősége.

Milyen feladataid lesznek nálunk?

  • A vásárlók tájékoztatása és kiszolgálása, kasszázás
  • A bolt és raktár rendben tartása, áruval való feltöltése

Mit kínálunk cserébe?

  • Versenyképes bérezés
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Fiatalos, barátságos csapat

Elvárásaink:

  • Büntetlen előélet
  • Barátságosság, vásárló-orientált hozzáállás
  • Önálló munkavégzés
  • Alapszintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent, de nem feltétel:

  • Angol és/vagy német nyelv ismerete
  • Kertészeti ismeretek
  • Eladói, kereskedelmi tapasztalat

Jelentkezésedet fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel (fizetési igény megjelöléssel) a boltvezeto.babylon@gmail.com e-mail címen várjuk.

Telefonszám 0620/381-28-02    10:00 és 17:00 között

Állások, amik érdekelhetnek