Biztosítási tanácsadó

Főállás irodaimunka762 itt: Bank / Biztosítás / Tőzsde Küldés emailben
  • Megosztás:

Állás részletei

Információk

Az Aegon megbízott partnere az esztergomi irodájába Tanácsadó, Ügyfélkapcsolati munkatársakat keres.

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a meglévő és új ügyfelekkel,
  • Szerződéskötés és gondozás,
  • Adminisztráció.

Amit kínálunk:

  • Dinamikus, fiatalos csapat,
  • Versenyképes, teljesítményarányos jövedelem,
  • Stabil, hosszú távú munka, karrier lehetőség,
  • Rugalmas munkaidő,
  • Díjmentes, magas színvonalú képzés,
  • 3 hónapos aktív pályára állítás,
  • Tehetséggondozó programok (Folyamatos fejlődés biztosítása!)

Akit keresünk:

  • Egy sokoldalú, pozitív hozzáállású, rugalmas, vállalkozó szellemű személyiséggel rendelkező önálló munkavégzésre képes,
  • Rendelkezik középiskolai érettségi bizonyítvánnyal,
  • Ha a fentieket olvasva már felcsillant a szemed, és a leírás alapján magadra ismertél, talán még nem is gondolnád, de közénk tartozol!

Előny:

  • B” kategóriás jogosítvány,
  • biztosítónál vagy alkusznál szerzett, biztosítási értékesítési tapasztalat,
  • Biztosításközvetítői Hatósági Vizsga (BOI)
  • Pénzügyi Hatósági vizsga (PSZÁF)
  • Diploma

Munkavégzés helye:

Esztergom

Ha úgy érzed, köztünk a helyed küld el a fényképes önéletrajzod irodaimunka762@gmail.com e-mail címre.

Állások, amik érdekelhetnek