Betanított, szerviz munkás

Főállás Autó Univerzál Kft. itt: Fizikai munka / Segédmunka Küldés emailben
  • Megosztás:

Információk

Társaságunk, a közel 600 fős, 25 éves AUTÓ UNIVERZÁL KFT. a DAKK cégcsoport tagjaként a dél-alföldi régió legnagyobb busz, teherautó, kamion és személyautó javító bázisa, KECSKEMÉTI csapatába az alábbi pozícióba keres új munkatársat:

BETANÍTOTT, SZERVIZ MUNKÁS

Feladatok:

  • Gépjárművek külső mosása, belső takarítása
  • Javítási üzemegységeken belül vezetők, kollégák támogatása
  • Betanított feladatok elvégzése utasítás szerint

Elvárások:

  • Általános iskolai végzettség
  • Együttműködés, önállóság, megbízhatóság
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Tanulási hajlandóság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, utazási költségtérítés, béren kívüli juttatások, dolgozói kedvezmények, sport és szabadidő programok
  • Teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaviszony
  • Hosszú távú munkalehetőség, színvonalas munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség, kihívásokkal teli, felelősségteljes, változatos munkakör

Munkavégzés helye: Kecskemét

Munkarend: 3 műszak

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, önéletrajzát a pozíció megjelölésével küldje el az allas@auto-univerzal.hu email címre, vagy érdeklődjön a 76/485-292-es telefonszámon.

Állások, amik érdekelhetnek