Betanított raktári munka

Főállás gothai munka itt: Fizikai munka / Segédmunka Küldés emailben

Információk

Cégünk, a Workforce Leasing S&R GmbH több éves tapasztalattal tevékenykedik sikeresen Németországban a munkaközvetítés területén. Szakértelmünkkel szívesen segítjük és támogatjuk Önt a sikeres munkakeresésben.
Ügyfelünk megbízásából Németországba keresünk betanított raktári dolgozókat (akár párban is)
Feladatok:
-kommissiózás, elektromos villástargoncával való közös munka, első nap továbbképzés és a jogosítvány megszerzése tolmács segítségével (jogosítványt a cég állja)
-csomagolás
-áru raktározása
-munkaterület tisztán tartása
Elvárások:
-fizikai munka végzése
-precíz, gyors, megbízható, motívált munkavégzés
-csapatszellem
-saját autó illetve német nyelvtudás előny, de nem feltétel
Amit kínálunk:
-Közvetítői díj: NINCS
-Hivatalos ügyek intézésében segítségnyújtás magyar nyelven (lakásbejelentés, betegbiztosítás, bankszámla nyitás)
-Szállást biztosítunk, a költségeit a munkavállaló fizeti, fizetésből levont összeg, szállás helye Gotha
-Szabadságpénz
– Jövedelmezés: brutto 9,49 EUR-tól/óra + brutto 0,41 EUR/óra (összesen brutto 9,90 EUR/óra)
+éjszakai pótlék 25% + jelenléti prémium
-Munka végézés helye Gotha környéke, Thüringen, Németország
Munkaidő beosztás: teljes munkaidő (2-3 müszakos munkavégzés)

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát magyar vagy német nyelven és mi mindenképp fel fogjuk Önnel venni telefonon a kapcsolatot és részletes tájékoztatást tud kapni munkával ,szállással kapcsolatban.
Elérhetőségeink:
beata.burik@workforce-leasing.de
Facebook oldal: Bea Workforce Leasing

Állások, amik érdekelhetnek