Állás részletei

Információk

Magyarország piacvezető cukrász, sütőipari és gasztronómiai nagykereskedése
szolnoki telephelyére keres:

BESZERZŐ- FUVARSZERVEZŐT

BUDAPESTI BETANULÁSSAL

Feladatok:

  • Készlet és fogyás alapján megrendelések összeállítása, logisztikai koordinációja
  • Értékesítési akciókra való raktári felkészültség biztosítása
  • Rövid szavatosságú termékek készletének figyelése
  • Kiszállítás ésszerű összeállítása
  • Raktári ellenőrzések lefolytatása
  • Leltárokban való részvétel

Elvárások:

  • Komplex látásmód, összefüggések felismerése
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Célorientált, önállóan dolgozni tudó, proaktív, dinamikus személyiség
  • Jó kapcsolatteremtő képesség
  • Excell erős ismerete
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

Munkavégzés helye:

  • Szolnok

Amit kínálunk:

  • Kiemelt bérezés
  • Cafeteria
  • Vitaminpénz
  • Bejárási támogatás (Szolnokon kívüli területről)
  • Megbecsülés
  • Változatos feladatok
  • Magas színvonalú technikai háttér biztosítása
  • Stabil vállalati háttér

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük fényképes szakmai önéletrajzával és motivációs levelével szíveskedjen jelentkezni az allashirdetes@bekaskft.hu e-mail címen. Társaságunkról bővebb információt a www.bekaskft.hu internetes portálon találhat.

Állások, amik érdekelhetnek